sss Centrum Obsługi Turystycznej w Kołobrzegu - atrakcje turystyczne w jednym miejscu.

Atrakcje

Noclegi

Gastronomia

Polecane oferty

Tłumacz

Muzeum 6D - Maszoperia OTWARCIE 26.04.2013 r.

Drodzy turyści, „Cudze chwalicie, swego nie znacie” mówi stare przysłowie. Od kilku sezonów my jednak staramy się dostarczać Wam jak najwięcej powodów, byście zachwycali się urokami wakacji spędzonych właśnie w Polsce. Cieszymy się z Waszej obecności w Kołobrzegu i z tego, że korzystacie z naszych propozycji na spędzenie wakacyjnego urlopu. W tym roku również zapraszamy Was nad morze. Z myślą o Was przygotowaliśmy coś, czego jeszcze nie widzieliście. Tegoroczną ofertę kołobrzeskich atrakcji wzbogaciliśmy o niesamowite miejsce, jedyne tego typu w Europie – Muzeum 6D, którego jesteśmy inwestorem.

Już wkrótce, bo 26 kwietnia zaprosimy Was do naszego nowo otwartego muzeum, gdzie nie będzie kustosza, kapci, a na pewno nie powieje nudą, z którą kojarzą się wycieczki po muzeach. Po całej ekspozycji oprowadzi Was lektor, który w języku polskim, niemieckim angielskim lub rosyjskim przeniesie Was swoim opowiadaniem do roku 1913. Dowiecie się czym jest maszoperia, co to jest niewód i checza. Na tle trójwymiarowych malowideł, które będziecie mogli podziwiać w specjalnych okularach 3D w świetle UV, zobaczycie unikalne przedmioty z epoki takie, jak stare sieci rybackie, wiosła czy kotwice. W spowitym we mgle otoczeniu, wśród zapachów morskiej bryzy zobaczycie 150 metrowego łososia i wędzarnię, w której rybacy wędzili ryby. Całość ekspozycji wzmocnią efekty specjalne, które mimo iż typowe dla osiągnięć technologicznych XXI w., stworzą atmosferę i pozwolą poczuć ducha dawnych czasów.

Nasze muzeum otwarte będzie dla zwiedzających przez cały rok. Wszystkie eksponaty będziecie mogli dotykać, naciskać i oglądać z bliska, bez obaw, że dostaniecie po łapkach.

Dodatkowo w sezonie letnim do muzeum będą kursować ekologiczne pojazdy Summer Car. Wystarczy, że zamówicie kurs pod nr tel. 519 052 987, a pojazd dowiezie Was do celu.

Majówka w Muzeum 6D w Kołobrzegu, gdzie eksponaty są na wyciągnięcie ręki

– brzmi atrakcyjnie?

 

Bilety w cenie 20 zł za normalny i 15 zł za ulgowy, a także bilety rodzinne, dla wycieczek szkolnych i objęte specjalnymi promocjami możecie rezerwować już dziś kontaktując się z nami – Centrum Obsługi Turystycznej w Kołobrzegu pod nr tel. 501 530 212.

Więcej informacji na temat atrakcji: www.muzeum6d.pl

Do góry strony