sss Centrum Obsługi Turystycznej w Kołobrzegu - atrakcje turystyczne w jednym miejscu.

Atrakcje

Noclegi

Gastronomia

Polecane oferty

Tłumacz

Ruszamy!

Serdecznie witamy na naszej świeżo otwartej stronie!

 

Jest to oficjalnie pierwszy wpis, a możemy dać słowo, że będzie ich dużo więcej. W dziale aktualności, w ktorym się Państwo znajdujecie będzie można przeczytać o naszych nowych ofertach, tudzież promocjach. (do których z korzystania oczywiście jak najbardziej zachęcamy!).

Jako, że jest to pierwszy post, to może krótko o nas.
Jesteśmy firmą, która istnieje dla Was. Dzięki nam i naszym partnerom Wasz urlop będzie pełen niezapomnianych atrakcji i wrażeń. Nasza oferta jest bardzo szeroka i z całą pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Dla miłośników morskich podróży gratka u nas niemała. Rejsy statkami wycieczkowymi, rejsy na Bornholm, rejsy wędkarskie, a jeśli straszne Ci szerokie morze - spływy łodziami flisackimi po Parsęcie oraz spływy kajakowe.


Nie lubisz wody? Nic strasznego! Kołobrzeg jest pięknym miastem o bogatej historii. Proponujemy okręty muzealne, muzea miejskie, a nawet wycieczkę po mieście ekologicznymi pojazdami! Wolnym tempem jądąc przez kołobrzeskie ulice będziecie Państwo mogli słuchać lektora (dostępny w trzech językach - polskim, angielskim i niemieckim), który w ciekawy sposób opowie o miejscu, w którym będziecie się Państwo znajdowali.


Historia jest nudna? Na to też mamy radę! Jesteśmy w stanie zorganizować aktywny wypoczynek - paintball, jazda konna, przejażdżki sprzętem militarnym.

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Napisz do nas e-mail, pomożemy!


To wszystko i wiele więcej tylko u nas!
Z wakacyjnymi pozdrowieniami,
Załoga Centrum Obsługi Turystycznej w Kołobrzegu! 

Do góry strony